Przełącznik Nav
Mój koszyk

O nas

Piękno jest niezwykłą wartością w życiu człowieka. Na przestrzeni wieków zmieniały się kanony i symbole piękna, jednak jego uniwersalnym nośnikiem od zawsze była biżuteria. To w niej kryje się styl i ponadczasowa elegancja. Czasem po prostu zachwyca swoją wizualną maestrią, a niekiedy chowa w sobie nasze najcenniejsze wspomnienia. Ważne, by była tworzona z pasją. Wtedy, towarzysząc nam przez długie lata, utrwala w naszej pamięci chwile najbardziej szczególne. Biżuteria potrafi być niewielką kapsułą czasu, w której blasku odbijają się nasze najradośniejsze przeżycia.


Happy Gold powstał właśnie po to, by dawać radość Tobie i Twoim najbliższym. Wieloletnie doświadczenie w handlu oraz współpracy z renomowanymi producentami biżuterii dają nam pewność, że oddajemy w Twoje ręce wyroby o najwyższej jakości. Współpracujemy zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi wytwórcami, by móc zaoferować Ci jak najszerszy wybór wysokiej klasy biżuterii. Zależy nam, by wymarzone przedmioty trafiły do Ciebie sprawnie i bez przeszkód. Dlatego pełnej gwarancji udzielamy nie tylko na zakupiony u nas towar, ale również na bezpieczeństwo transakcji i przesyłki.


Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Naszą największą satysfakcją jest bowiem zadowolenie osób korzystających z naszej oferty. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by zbudować z klientami relację tak trwałą i wyjątkową, jak oferowana przez nas biżuteria. Z każdym dniem dążyć będziemy do naszego celu, którym jest stworzenie najlepiej ocenianej i postrzeganej firmy jubilerskiej w Polsce. Wierzymy, że ten cel uda nam się osiągnąć we współpracy z naszymi partnerami i klientami.

Zapisz się do newslettera i zdobądź kupon rabatowy 10%